Вт. Мар 28th, 2023

Відповідальні за виконання –
Президент РФ, кримінальна влада і увесь «народ» РФ

 

Ми кинемо все, що маємо: усе золото, усю матеріальну потужність на обдурення людей!

Ми віднімемо у них високі цілі і ідеї, і змусимо йти в нікуди.

Людський мозок, свідомість людей здатні до зміни. Посіявши в Росії хаос і впровадивши кримінальну структуру, ми непомітно підмінимо їх цінності на фальшиві і ЗМУСИМО їх в ці фальшиві цінності ВІРИТИ.

Як? Ми знайдемо своїх однодумців, своїх союзників в самій Росії.

Епізод за епізодом розігруватиметься грандіозна по своєму масштабу трагедія загибелі самого непокірного на Землі народу, остаточного і безповоротного згасання його самосвідомості.

Наприклад, з мистецтва і літератури ми поступово витравимо його важливу соціальну сутність: відучимо художників, письменників і журналістів — відіб’ємо у них охоту займатися зображенням і дослідженням позитивних процесів, які відбуваються в глибинах народних мас.

Література, театри, кіно, телебачення, ЗМІ, пісні, музика — все буде зображувати й прославляти найнижчі і руйнівніші людські почуття.

А будь-яка правда про істинний стан справ в країні буде присікатися, – як корумпованими чиновниками, так і законами їх країни.

Ми будемо всіляко підтримувати і піднімати так званих «художників», «режисерів» і «письменників», які стануть насаджувати і втовкмачувати в людську свідомість культ сексу, злочинності, насильства, садизму, зради, — словом, всякої аморальності. 

В управління державою ми проведемо продажних і кримінальних чиновників. І так створимо неприступний бар’єр між владою і народом, хаос і безлад.

Суди зробимо нечесними і несправедливими, а суддів хабарниками.

Ми будемо непомітно, але активно і постійно, сприяти самодурству чиновників, процвітанню корупції, хабарництву і безпринципності, а саму Росію перетворимо на кримінальну структуру.

Ми зробимо їх закони неефективними. А усе життя в країні переведемо на рейки кримінальних понять.

Ми розвалимо їх промисловість, сільське господарство, освіту, медицину і науку.

Ми будемо заохочувати продажних журналістів і приховування ними істини. Ми поставимо все зверх на голову і приберемо правду з життя країни.

Бюрократизм і тяганина будуть возводитися в доброчесність. Чесність і порядність будуть висміюватися і нікому не стануть потрібні, перетворяться на пережиток минулого.

Хамство і нахабство, брехню і обман, пияцтво і наркоманію, байдужість до життя, тваринний страх перед владними структурами і один перед одним, безсоромність, зраду, націоналізм і ворожнечу народів — передусім ворожнечу, презирство і ненависть до російського народу, — усе це ми будемо спритно, поступово і непомітно культивувати, усе це розквітне махровим цвітом.

Російський народ, який є стрижнем Росії, ми повністю розкладемо, розчинимо усі його кращі і сильніші якості, і зробимо ізгоєм у своїй власній країні.

Для цього ми використаємо інші, неросійські народи, які захоплять усі життєві позиції по всій країні і активно сприятимуть зникненню російського, ключового для країни, народу.

Ми будемо впроваджувати отруйні, небезпечні для життя не лише дітей, але і дорослих, продукти. Ми заполонимо ними усю Росію, а виробників доброякісних продуктів розоримо.

Зробимо невигідним виробництво дешевих і корисних для здоров’я продуктів.

Замість них ми заполонимо всі магазини алкоголем та тютюном, які сприятимуть швидкому вимиранню російського народу.

Ми зробимо все, щоб якнайшвидше знищити цей народ і звільнити від нього території, такі потрібні нам для подальшого процвітання.

І лише мало хто, дуже мало хто здогадуватимуться або навіть розумітимуть, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ. 

Але таких людей ми поставимо у безпомічне становище, перетворимо на посміховисько, знайдемо спосіб їх оббрехати, принизити і оголосити небажаними елементами і вiдбросами суспільства.

Будемо виривати до кінця духовні корені, опошляти і знищувати основи народної моралі.

Замість неї ми впроваджуватимемо нашу музику і сприятимемо поширенню російського мату, розпусти і усілякого розкладання.

Ми навіємо батькам привчати своїх дітей до низинного і згубного життя.

Ми будемо розхитувати таким чином покоління за поколінням. Братимемося за людей з самих дитячих років, і головну ставку завжди робитимемо на молодь — станемо розкладати, розбещувати і розтлівати її.

Ми зробимо з неї циніків, пошляків і космополітів. Ми привчимо молодь до неробства, байдужості і розпусного способу життя – до нічних клубів, барів, дискотек і притонів.

Ми змусимо їх танцювати під нашу західну дудку.

ОСЬ ТАК МИ ЦЕ ЗРОБИМО!

 

З секретної Директиви ЦРУ США.
Розробник – Аллен Даллес, колишній директор ЦРУ

 

 

Постскриптум.

 

РОЗУМУ ПОЗБАВЛЕНІ

 

Коли Бог хоче покарати
 людину, він позбавляє його розуму.
Давня  мудрість

 

І вони це ВЖЕ зробили.

Це усе те, що ми бачимо зараз – навколо себе і по усій нашій бандитській «країні».

«Влада» і «народ» зробили все дуже точно за цим плану знищення Росії і самих себе!

«Народ» тупо (і з задоволенням!) проковтував ВСЕ, що перетворювало його на тупого, підлого і безхребетного барана. І знищувало його разом з Батьківщиною.

А бандитська «влада» робила все, щоб цей ворожий план знищення Росії був доведений до кінця.

І тому «народ» і РФ підійшли до свого закономірного та страшного КІНЦЯ.

І тепер ніщо і ніхто (а тим більше Путін з бандою грабіжників і зрадників Росії) не врятують тупих росіян від неминучого розпаду «країни», що повністю згнила, і повного зникнення росіян, як нації.

Тому що ВСЕ – «влада», «країна» і «народ»  прогнило вже до самої основи. І гнити далі вже нічому – тому і прийшла закономірна Розплата.

І зараз ВСІ, хто живуть в РФ тупим, темним і кримінальним життям за диявольськими поняттями, отримають по Кармі сповна!

Саме Життя їх покарає за підле і нікчемне, БАРАНЯЧЕ життя. І за зрадницьке ставлення до своєї, захопленою бандитами і ворогами, Батьківщини! За НЕЛЮДСЬКУ байдужість до сатанізму, що відбувається навкруги!

І за те, що добровільно (без бою!) ПРИЙНЯЛИ цей диявольський план САМОЗНИЩЕННЯ і САМІ, безумно, підло і по-зрадницьки, взяли активну участь в знищенні Світлого життя, самих себе і Росії! І стали жити, як гниле, кримінальне сміття.

А ще за те, що як шакали, із злим гарчанням і хрюканням, накидаються на щонайменшу ПРАВДУ про те, що відбувається в «країні», і готові вбити усіх, хто закликає до Розуму і порятунку Батьківщини.

Але зараз росіяни докотилися вже до того, що практично поголовно підтримали відверто ФАШИСТСЬКУ війну на Україні!

Не розуміючи і не бажаючи зрозуміти, що це жахливий злочин проти людяності і СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНА для нашої Землі ситуація!

Тому безумний «патріотизм» самообараненних, бездушних і безсердечних росіян, зараз більше схожий на шабаш психічно хворих ідіотів, ізольованих в дурдомі. Які до того ж абсолютно не розуміють, що усіх їх скоро ВБ’ЮТЬ.

Адже ця безумна, САТАНИНСЬКА війна Путіна реально веде не лише до краху і розпаду РФ, але і до повного знищення нашої Планети!

Чи замислюється хоч хто-небудь про ЦЕ?!

Тому що душевнохворий, маніакальний Путін не просто погрожує червоною кнопкою, але загрожує РЕАЛЬНОЮ загибеллю усьому людству – КОЖНІЙ людині на Землі!

УСІЙ НАШІЙ ПЛАНЕТІ!

І він МОЖЕ це зробити.

Тому що, виконуючи диявольський план Даллеса знищення Росії, Путін вже докотився до такої межі зради, що втратив УСЕ людське, що в ньому було.

І закономірно перетворився на аморального і душевнохворого ЗЛОЧИНЦЯ, готового на ВСЕ.

І якщо хто цього не розуміє, то він або мертвий баран, або такий ж невиліковно хворий пітьмою, як Путін.

Але для кожної розумної людини зараз НЕМАЄ НІЧОГО важливішого, ніж прибрати цей зловісний фокус пітьми в Кремлі, разом з усім гнилим і бандитським оточенням Путіна.

Від цього буде залежати сама Доля Землі і людства!

На переважну більшість «людей»  росіян, на це гниле сміття, надії вже НЕМАЄ. Вони вже позбавлені життя і попереду у них тільки ПЕКЛО.

Що стосується російської армії, то краще б ці «захисники Вітчизни» ПОДІБНИМ ЧИНОМ розібралися з бандитською владою, криміналом і перевертнями! І стали б дійсно патріотами і захисниками своєї Батьківщини.

Але закривши очі на бандитське свавілля в країні, вони, як і Путін, стали ЗРАДНИКАМИ Росії!

І ця «військова спеціальна операція» зовсім не схожа на війну з бендерівцями – вона йде з УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ! І дуже нагадує вторгнення фашистських орд під час Великої Вітчизняної Війни.

Тому зараз УСЯ надія на Допомогу Звише і на небувалі Події, які Громом і Блискавкою розбудять тих, хто ще живий.

І як вони, усвідомивши страшну загрозу, ПРИЙМУТЬ(!) рятівну Допомогу і почнуть ДІЯТИ – так все і складеться для нашої Батьківщини, Планети і землян.

Настав час ОСТАННЬОГО І ВИРІШАЛЬНОГО Вибору для усього людства і кожного жителя Землі!

Але якщо росіяни НЕ ХОЧУТЬ зрозуміти, що їх, як останніх баранів, ведуть в ПЕКЛО – нехай не дивуються з того, що СКОРО на них обрушиться.

Тільки найтупішим ще не зрозуміло, що одержимий пітьмою Путін і його темна, аморальна зграя пішли проти самого Життя! І поставили на грань знищення саму Планету.

Тому відповідь Життя буде найгрізнішою і найдієвішою, аж до небувало страшних вірусів і катастроф. І до повного знищення РФ та усіх її гнилих жителів.

І хто зараз, по пітьмі і тупості своїй, не вірить в цю грізну Реальність – скоро в цьому переконається.

НЕ МОЖНА вбивати інших і залишитися живим!

НЕ МОЖНА замахнутися на життя Планети і залишитися безкарним!

НЕ МОЖНА в такий доленосний Час бути байдужим і вціліти!

НЕ МОЖНА перетворювати Країну-Месію на гнилу, бандитську клоаку!

НЕ МОЖНА жити тупим і темним, НЕЛЮДСЬКИМ життям за бандитськими поняттями!

За усе це закономірно прийде Розплата.

І ВОНА ВЖЕ ЙДЕ!

 

 

Приносимо вибачення за можливі помилки у тексті! І ми були б вдячні Вам, якби Ви могли розповісти нам про такі помилки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *