Вт. Янв 31st, 2023

Влада й «народ» РФ обезуміли…

Ніхто, за рідкісним винятком, не розуміє, що Світ, УСІ МИ, знаходимося на самому порозі ядерної війни, яку ВЖЕ ГОТОВІ почати правителі РФ, що обезуміли. І в якій переможців НЕ БУДЕ, але буде повне знищення Землі й усього людства.

Тобто, УСІХ НАС!

А застосування тактичної ядерної зброї в Україні, до ЧОГО ВЛАДА Й ЗС РФ ВЖЕ ГОТОВІ, і буде початком ядерної війни й знищення нашої Планети!

РАЗОМ З УСІМА НАМИ!

Чи розуміють це всі ці тупо тріумфуючі «люди», що розмахують фашистською напівсвастикою і вигукують гасла на підтримку ДИЯВОЛЬСЬКОЇ війни???

Адже ця безумна війна в Україні і є початком знищення людського Світу за планом Диявола! Яку почала божевільна й кримінальна влада РФ (а зовсім не Україна!), що перетворила Велику Росію на брудне, відхоже місце й створила в країні бандитський лад за диявольськими поняттями.

Тому сьогодні, як ніколи, всім розумним людям життєво важливо усвідомити страшну реальність:

БАНДИТСЬКА, АНТИНАРОДНА й АНТИРОСІЙСЬКА влада, свідомо й планомірно, за диявольським планом пітьми, знищила все Світло, всю істинну Культуру, все людське, що ще залишалося в РФ після СРСР.

Тобто, всю її ІСТИННУ, Світлу Силу! Взамін давши «народу» увесь бруд зі всього світу й усе кримінальне лайно, що завжди було тільки в бандитському середовищі. А тепер стало в усьому нашому житті.

Може, хтось прохрюкає, що «все не так»?! Може якийсь баран, що вірить гнилим і брехливим (бандитським!) РФ-ЗМІ, заперечить та напише, що нинішня «росія» — це дуже «чесна і правова держава»?! А всі росіяни — «дуже хороші, розумні і добрі люди»?..

Хоча, насправді, якими ж потрібно бути ТУПИМИ СКОТАМИ й просто ЗРАДНИКАМИ, щоб усім «народом» спочатку прийняти НЕЗАКОННИЙ, АНТИНАРОДНИЙ І БАНДИТСЬКИЙ державний переворот у Москві, а потім — БАНДИТСЬКИЙ лад у «країні» й життя за поняттями Диявола!?

І треба не мати НІЧОГО людського, щоб зараз хоч якось виправдовувати й підтримувати цю ДИЯВОЛЬСЬКУ війну в Україні!

Тільки останні відморозки, повністю позбавлені розуму, серця й всього людського, можуть не бачити, ЩО насправді відбувається в БРАТСЬКІЙ нам Україні!

Як бандитська «російська армія» планомірно й поквадратно знищує той самий «російський світ», який вона прийшла «рятувати й захищати»… Як зникають квітучі міста й селища, гинуть жінки, старі, діти. Як гине споріднений нам народ разом з нашими родичами й близькими нам людьми…

І як (за диявольським планом!) знищують один одного два слов’янські народи, натравлені злочинними політиками один на одного!

Коли при нормальній, не бандитській владі в РФ завжди можна було домовитися один з одним про спільне Будівництво БРАТСЬКИХ держав.

Але яка нормальна країна піде на співпрацю з кримінальною РФ??? В якій все будується тільки за бандитськими поняттями й ніякі закони не діють?!

І якою може бути «армія» в справжнісінької БАНДИ??? Тільки БАНДИТСЬКОЮ!

Тому РФ почала й веде цю БАНДИТСЬКУ війну за законами банди! Попередньо перетворивши на Zомбі 75% росіян-дурнів для її підтримки. Адже тільки самі відпеті дурні, набиті лайном і пітьмою, можуть вірити БАНДИТСЬКИМ російським ЗМІ!

І тепер ватажок РФ, спираючись на цей напівкримінальний «народ» — розкладене, тупе й смердюче сміття, і блюзнірсько прикриваючись славними сторінками історії Росії й СРСР — готовий знищити всю Землю, ВСІХ НАС.

Лише б «перемогти» й довести свою нелюдську «правоту».

Адже Путін, за своїм невіглаством й із-за своєї збочено високої думки про себе, не зміг зрозуміти найважливішу Істину, — що ПРОТИ ДУХУ НАРОДУ НІХТО НЕ СИЛЬНИЙ! І збирався «побідоносно» знищити Україну за ОДИН тиждень!

Тому зараз, бачачи, що він ганебно «лохонувся», ЗГАНЬБИВ і по-великому «кинув» РФ і росіян (тобто, ВСІХ НАС!), Путін у своєму темному безумстві готовий знищити весь Світ — РАЗОМ ІЗ СОБОЮ ТА НАМИ!

Задумаємося, ЛЮДИ, про те, ЩО відбувається!

Замислимося й про СВОЇХ дітей — усім їм загрожує РЕАЛЬНА — немислимо страшна й жахлива — смерть в ядерному вогні!!!

Але замисліться, якщо ви дійсно ЛЮДИ, і про СЕБЕ — ким би ви не були! Якщо хочете жити й мати майбутнє!

ПО-СПРАВЖНЬОМУ ЗАМИСЛІТЬСЯ ПРО СТРАШНУ РЕАЛЬНІСТЬ НАШИХ ДНІВ!

Адже в будь-який момент, Путін, який обезумів від безкарності й ганебних невдач, може натиснути на «червону кнопку»! І це означатиме КІНЕЦЬ ВСЬОМУ.

Адже те, що він творить зі своєю бандою — справжнісіньке КЛІНІЧНЕ БЕЗУМІЄ!

І клінічні безумні всі, хто захищає й виправдовує цю нелюдську, фашистську війну.

Тому зробіть — саме зараз ВСЕ, щоб цього ядерного безумства й загального знищення не допустити!

САМЕ ЖИТТЯ ВАМ БУДЕ У ДОПОМОГУ!

Не може купка перевертнів-політиків і тупих упирів-військових, що згнили й обезуміли, вирішувати за всіх нас — ЖИТИ НАМ (і нашим дітям!!!) АБО НІ!

І бути або не бути нашому спільному космічному Дому!

Хто хоче здохнути, він і так скоро здохне за Законом Життя! Життя й Карма не Пробачать НІКОГО з тих, хто розв’язав цю смертоносну війну і її підтримує.

Але хто хоче жити й мати майбутнє, той повинен виступити проти правлячих бандитів-відморозків, що обезуміли від безкарності (а зараз від крові та військових невдач)! Вони не мають ніякого Права диктувати нам свої БАНДИТСЬКІ умови й зіштовхувати Світ у безодню неминучого самознищення!

Всім людям з розумом життєво важливо усвідомити: ВСІ заяви КРИМІНАЛЬНОЇ влади РФ, а також вся «інформація» в російських ЗМІ, — стовідсоткова, ГЕБЕЛЬСІВСЬКА брехня й диявольське спотворення дійсності!

І хто їм вірить, коли вже ВСЕ видно — той або кінчений ДУРЕНЬ, або сам БАНДИТ і така ж нелюдська НЕЧИСТЬ!

Тому це Звернення тільки до ЛЮДЕЙ: не спіть, не будьте байдужими, коли вирішується сама Доля Росії й Світу (і ваша ж особиста доля!!!), але зробіть ВСЕ, щоб зупинити НЕЛЮДЕЙ!

ЗРОЗУМІЄМО ІСТИНУ: ПУТІН ПРОСТО НАПЛЮВАВ НА ВСІХ НАС, НА ВЕСЬ НАРОД, НА ВСЮ КРАЇНУ!

Тому що він не вважає нас за ЛЮДЕЙ. І думає, що ми, як НАРОД — із розумом, волею й силою, вже не існуємо.

Тому що Путін давно, за диявольським планом знищення Росії, перетворив росіян на тупих, бездушних, сміттєвих лохів, позбавлених Культури й всього людського. І впевнений, що НІХТО не виступить проти нього та його бандитсько-фашистської влади.

Тому це Звернення (доленосне для Землі й кожної людини!) — тільки до СПРАВЖНІХ ЛЮДЕЙ! Якщо такі в Росії ще залишилися.

Втрачати нам з вами нічого й наша мета священна — врятувати Землю, дітей і людство для Майбутнього. І за нами — Сам Всевишній і Саме Життя!

На відміну від фашистських відморозків, за якими — Диявол, вселюдська Смерть і загибель Планети. І яких закономірно чекає найстрашніше ПЕКЛО!

І нехай зараз кожна людина (тобто, і особисто Ви!) свідомо зробить (серцем, думками й відповідними вчинками!) свій останній і вирішальний Вибір:

БУТИ АБО НЕ БУТИ РОСІЇ, ЗЕМЛІ Й ЛЮДСТВУ — ВСІМ НАМ!

 

 

Увага всіх, хто вважає себе Людиною!

Дізнатися жахливу ПРАВДУ про цю підлу війну в Україні можна, ввівши у рядку пошуку наступне: FREEDOM UA TV. У будь-якому пошуковику, Яндексі чи Гуглі. Пошуковик повинен одразу видати посилання на відповідний ютуб-канал.

Важливо розуміти, що ВСЯ правда про те, ЩО насправді зараз відбувається в Україні, владою РФ свідомо й ретельно приховувається.

Ось тому багато ЗМІ України просто недоступні — щоб ми не змогли дізнатися про цю бандитську війну страшну ПРАВДУ, яка жахає.

Тому, щоб зайти на вищевказаний РОСІЙСЬКОМОВНИЙ канал, необхідно використовувати програму VPN.

За допомогою цієї програми також можна заходити на будь-які інші міжнародні канали й сайти, на яких правди НАБАГАТО більше, ніж у найбрехливішіх ЗМІ РФ.

 

 

Приносимо вибачення за можливі помилки у тексті! І ми були б вдячні Вам, якби Ви могли розповісти нам про такі помилки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *